Neháčkujte, debnite profesionálne!Montáž a prenájom debnenia

Ponúkame realizáciu a prenájom debnenia železobetónových konštrukcií od základových pásov, pätiek, základových dosiek, základových stien, oporných stien, oporných múrov až po stropné dosky.
RÝCHLA INŠTALÁCIA
Moderný univerzálny systém, ponúkajúci rôznu variabilitu použitia pre výborné výsledky na stavbe
ROZMANITOSŤ KONŠTRUKCIÍ
Vďaka rôznym rozmerom a tvarom debniacich dielcov je možné šalovať veľmi rozmanité tvary a dĺžky konštrukcií rýchlo a presne
JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA
Montáž väčšiny systémov debnenia je pomerne jednoduchá, nepotrebujete žeriav stačí ručná manipulácia
STAVBA NA KĽÚČ
Komplexná realizácia debnenia železobetónových konštrukcií na komplet od základových pásov, pätiek, základových dosiek, základových stien, oporných stien, oporných múrov až po stropné dosky.

Máte záujem? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku!

Naše službyKomplexné riešenia

Či už máte záujem o kompletnú realizáciu alebo prenájom, vieme poskytnúť všetko potrebné k dokonalému výsledku.
1
Systémové stropné debnenie

Moderný univerzálny systém, ponúkajúci rôznu variabilitu použitia pre výborné výsledky na stavbe, ktorý umožňuje vytvoriť akýkoľvek strop rôznej hrúbky, šírky, dĺžky ako aj výšky miestnosti. Vďaka jednoduchosti montáže zaručuje ľahké, rýchle a samozrejme bezpečné vybudovanie stropu podľa predstáv.

  • Stojky
  • Trojnožky stojok a hlavice
  • Debniace dosky š. 50 cm a dĺžok od 100 cm do 250 cm
  • Nosníky H20 dĺžok od 130 cm do 5900 cm
2
Stenové debnenie strednej veľkosti

Prenájom a montáž kvalitného systémového stenového debnenia strednej veľkosti s príslušenstvom o hmotnosti 30kg/m2. Debnenie je všestranný modulovo riešený systém určený na vytváranie betónových stien, oporných múrov, šácht aj stĺpov. Montáž debnenia je pomerne jednoduchá, nepotrebujete žeriav stačí ručná manipulácia. Spája sa s jednoduchými spojkami, ktoré panel pevne zomknú a vytvorenie obojstranného debnenia s vykonáva pomocou spínacích tyčí s plastovými chráničkami s kónusmi. Spĺňa najprísnejšie normy, prípustný tlak čerstvého betónu je 60kN/m2 bez nadstavenia a 55kN/m2 s nadstavením. 

Ponúkame moduly s výškou panelu 150 cm270 cm, šírkou do 25 cm do 90 cm.

3
Stĺpové debnenie

Prenájom a montáž stredne veľké stĺpové debnenie s hmotnosťou 30kg/m2 so vstavaným systémom spájania. Vďaka tomuto systému sa dajú vytvárať stĺpy šírky od 25 cm do 60 cm v krokoch po 5 cm. Prípustný tlak čerstvého betónu je 80 kN/m2. Ponúkame štandardný panel s výškou 300 cm a nadstavenie 80 cm.

4
Rámové lešenie

Ponúkame na prenájom a montáž rámového fasádneho lešenia a pojazdného lešenia. Rámové systémové lešenie tvoria uzavreté zvárané rámy šírky 0,73 m a výške 2,0 m a 1,0 m, podlahami dĺžky 3,07 m, 2,07 m, 1,57 m, 1,07 m, zábradlia, staviteľné pätky a diagonále stuženie. Systémové rámové lešenie sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, ľahkosťou a rýchlosťou montáže.

MFStav, s. r. o.

Fakturačné údaje
IČO: 47484225
DIČ: 2023923143
M. R. Štefánika, 139 027, 44 Tvrdošín

Požičovňa debnenia a lešenia