HomeMFstav – Profesionáli z OravySlužbyKomplexné realizácie stavieb

Realizácia stavby na kľúčNechajte svoj sen premeniť na realitu

Naša stavebná spoločnosť je zameraná na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti realizácie stavieb od jej základov až po finálny interiérový dizajn
Rodinné domy na kľúč
Máte projekt a hľadáte firmu na realizáciu? Už nehľadajte, práve ste ju našli
Prerábky a rekonštrukcie
Ak potrebujete zmenu, nepotrebujete si vyhrnúť rukávy.
Interiérové práce
Omietky,
Izolácia
Hydroizolácia plochých striech, kontaktné zateplenie fasád a izolácia spodných stavieb

Máte záujem? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku!

https://www.mfstav.eu/wp-content/uploads/2020/02/hydroizolacia4.jpg

Rodinné domy na kľúč

Pod jednou strechou môžete získať všetko od pozemku cez prípravy projektu až po kľúče od nového domu

Naša stavebná spoločnosť je zameraná na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti realizácie stavieb od jej základov až po finálny interiérový dizajn. Reagujeme aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Jednoducho povedané – pod jednou strechou môžete získať všetko od pozemku cez prípravy projektu až po kľúče od nového domu. O to všetko sa postará jeden generálny dodávateľ stavby, s ktorým komunikujete počas celého procesu realizácie. Stavba na kľúč pre vás znamená odbremenenie od samotnej výstavby. Šetrí vám čas, nepotrebujete žiadne odborné znalosti a navyše získate záruku na hotové dielo ako celok. Samozrejme je nevyhnutná vaša aktívna spoluúčasť.

Prerábky a rekonštrukcie

Rekonštrukcie realizujeme ako komplet, vrátane búracích, kúrenárskych, maliarskych a elektrikárskych prác až po vydanie príslušných revíznych správ.

https://www.mfstav.eu/wp-content/uploads/2020/02/zemneprace.jpg
https://www.mfstav.eu/wp-content/uploads/2020/02/Untitled-7.jpg

Interiérové práce

Svojpomocne sa to dá, no naozaj sa s tým chcete trápiť?

Interiérové práce v sebe zahŕňajú činností, ktoré nám vytvoria napríklad osadenie zárubní dverí, hrubé elektroinštalačné a inštalatérske práce, montáž rozvodu elektrického prúdu a vody, montáž rozvodov vykurovania domu, omietnutie interiéru, dokončovacie práce na elektroinštalácií, rozvodoch vody a tepla a dokončovacie všeobecné stavebné práce ( napr. montáž parapetných dosiek okien a podobne). Mnohé z týchto činností sa dajú robiť svojpomocne, no všetko, čo sa týka inštalácií vody, tepla a elektro rozvodov musíme prenechať odborníkom, aby tieto stavebné práce boli vykonané podľa platných noriem a nariadení.

Búracie práce

Široká škála vybavenia našej spoločnosti poskytuje pevný základ pre strojné demolácie a kompletnú likvidáciu objektov, či ručné búranie konštrukcií.

Každá prerábka bytu, bytového jadra alebo rekonštrukcia sa vždy začína búracími prácami. My sme tu nato, aby sme vám ušetrili starosti a problémy so zháňaním dopravných prostriedkov na odvoz odpadu a sutiny, jeho nakládku a vybavovanie miesta, kde starý materiál odviesť alebo ako ho ekologicky zlikvidovať. Naša mechanizácia a skúsenosti našich pracovníkov si s podobnými prácami poradia hravo. Likvidáciu starého materiálu a stavebnej sute dokážeme zabezpečiť v súlade so zákonmi o likvidácii odpadov. Pri búracích prácach využívame rôzne mechanizačné a strojové prostriedky k tomu špeciálne určené a tak úplnú likvidáciu starej stavby zvládneme v krátkom čase. Stavebný pozemok vyčistíme a upraceme – vlastne pripravíme ho k ďalšej stavebnej činnosti.

Rezanie do panelu, tehly s odsávaním, vyrezanie starých železných zárubní, vyrezanie nových otvorov v paneláku pre dvere, okná a zväčšovanie otvorov. Rezanie betónu, jadrové vŕtanie otvorov do železobetónu, rezanie železobetónu diamantovou technikou a chemické kotvenie, pílenie, frézovanie liatych  a antistatických podláh.

Taktiež búranie spevnených plôch a komunikácií, obytných domov, priemyselných budov a hál, spolu s recykláciou a odvozu stavebného odpadu.

https://www.mfstav.eu/wp-content/uploads/2020/02/zemneprace5.jpg

MFStav, s. r. o.

Fakturačné údaje
IČO: 47484225
DIČ: 2023923143
M. R. Štefánika, 139 027, 44 Tvrdošín

Požičovňa debnenia a lešenia